Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 972869
Kurum Adı : Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi
Telefon : 0 212 481 19 37
Faks : 0 212 482 18 00
WEB Adresi : http://gungorenerdembayazital.meb.k12.tr
Adres : Tozkoparan Mahallesi Mehter Sokak No 1 Güngören/İstanbul

VİZYON
VİZYON Akademik alanlarda kapasitesini zorlayan, Üstlendiği misyonu yerine getirmeye çalışan, Üniversite sınavlarında yüksek başarı elde eden, Sportif ve kültürel etkinliklerde başarı ve yeteneklerini kurumsallaştıran, Uluslararası platformda okulun ve ülkenin adını geniş kitlelere duyurabilen Toplumsal ve aile içi yaşantısında dengeli ilişkiler kurabilen bireyler yetiştirebilmek.

MİSYON
MİSYON Özel mesleki ve toplumsal amaç ve sorumluluk sahibi olan, Bilimsel ilke ve metotlarla düşünerek yaşamı doğru kavrayabilen, İçinde yaşadığı kültürel değerleri içselleştirebilen, geliştirebilen, Gerçekleri doğru yorumlayıp yeteneklerine yol açan, Kendine yetebilen, Yurttaşlık bilincine sahip bireyler yetiştirmek..

BAŞARILAR
1)TÜBİTAK-BİDEB TARAFINDAN DÜZENLENEN LİSE ÖĞRENCİLERİ GİRİŞİMCİLİK VE YENİLİKÇİLİK YARIŞMASINDA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ. 2)İstiklal marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma konulu yarışmada İSTANBUL 1.si olan öğrencimiz AYŞE DOĞAN´ı tebrik ederiz. 3)Güngören Bilim Kültür Sanat ve Spor Liginde yüzme dalında 2.ve 4.olduk. 4)Güngören Bilim Kültür Sanat ve Spor Liginde fotoğraf dalında 1.ve 2. olup 2 derece çıkardık.

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli :
Öğretim Şekli : Tekli
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 09.00-16.00
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İlçe Merkezine 1 km uzaklıkta İl merkezine 20 dakika uzaklıkta
Ulaşım : Metrobüs Merter Durağı´na 10 dakika yüreme mesafesinde Merter Metro ve Davutpaşa Metro 500m uzaklıkta 92B, 92C ve 33B Otobüs hatları okulumuzun yakınından geçmektedir.
Yerleşim Yeri Bilgisi : Tozkoparan Merkez